Özelleştirilmiş İnsan Asansörleri

Özelleştirilmiş İnsan Asansörleri

Asansörlerde Kullanılan Aksesuarlar

Talebe göre telefon dokunmatik tuş sistemi, kartlı giriş sistemi gibi farklı donatılara sahip olabilen insan asansörleri aynı zamanda hastane gibi özel alanlarda çift kapılı ve iki geçişli olarak bulunabilir. Asansör sisteminin iç aksamı üretici firma tarafından talebe göre farklılaştırılabilir. Asansör içlerinde bulunan mekanik sistem taşınacak kişi sayısına, aktarım süresine ve malzemenin kalitesine göre farklılık gösterebilir. Bu etkenler asansör fiyatları üzerinde etkilidir.

Boyut Olarak Değişebilir

Asansörlerin iç bölümünde bulunan destek ünitelerinde zemin, tavan ve diğer panellerin yanı sıra ayna gibi aksesuarların kullanımı da mümkündür. İnsan asansörleri insanların hayatını kolaylaştırmak için üretilmiştir. Özellikle yüksek katlı binalarda insanların yüzlerce merdiven inip çıkmasının önüne geçmek için kullanılan insan asansörü çok katlı binalardan az katlı villalara kadar her alanda kullanılabilirler.

Özelleştirilebilir Alanlar

Asansör sistemlerinin boyutları farklılık gösterebilir. Az sayıda kişinin yaşadığı alanlarda 6 veya 4 kişilik asansörler yeterli olabilirken alışveriş merkezleri gibi büyük alanlarda ise 12 kişiye kadar insanların binebileceği asansörler mevcuttur. İnsan asansörleri panoramik olarak da üretilebilir. Asansörlerin kapılarından tuş sistemlerine kadar birçok alanı özelleştirilebilir. Üretim firmaları kurulum ve montaj hizmeti de verirler. Aynı zamanda bakım onarım ve teknik destek hizmeti de veren firmalar müşteri temsilcileri aracılığıyla 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz destek noktalarıdır. Teknik destek birimi ile günün her saati iletişime geçerek sorununuzun çözümü için yardım alabilirsiniz.