Apple Servisleri

Apple Servisleri

Yüklenen zararlı uygulamaların Apple ürünlerinize zarar vermesi, ekran, ana kart ya da kasada oluşan hasarlar ile her türlü elektronik sorunların giderilmesinde internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara ait Apple servisleri sizlere yardımcı olmaktadır. Birçok firmanın onarılamaz dediği sorunların üstesinden gelen başarılı bir ekip ile sizlere yardımcı olmaktadır. Teknolojiden faydalanarak modern çözüm yolları sunan uzman ekip sayesinde eskisinden çok daha güçlü ve üstün performansa sahip bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Oldukça ekonomik fiyatlarla yararlanabileceğiniz online firmalar sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Apple Orijinal Yedek Parça Temini ve Değiştirilmesi

Piyasada kolay temin edilemeyen Apple orijinal parçaları sizlere sunarak cihazınızın orijinal yapısına dokunmadan parça değişimi yapan internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile eski bilgisayarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Profesyonel elemanları ile eski hard diskte bulunan tüm verilerin silinmeden en iyi şekilde koruyarak parça değişimi yapılır. Kırılan ya da çizile ekranın yerine yeni ekran sağlanarak renk ve yazılarda netlik sağlayabilirsiniz. Ekran kartı, ana kart, okuyucu, kasa gibi parçaların değişimi sağlanır. Pil ve bataryalarda yaşanan %100 dolmama ve pilin cihazı tanımaması gibi sorunların çözümü için online firmalardan yardım isteyebilirsiniz.

Eski Apple Ürünlerinizin Ömrünü Uzatın

Eski tasarım hard diskler ile çalışan bilgisayara sahipseniz ekran donması, hata vermesi, sayfa açılmaması, yavaş çalışması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni RAM ve SSD değişiminin yapılması ile kullandığınız cihazın ömrünü uzatabilirsiniz. Isınma ve ses sorunları yaşamazsınız. Macbook, Macbook Pro, Macbook Air, Notebook, İMac ve İPad gibi tüm Apple cihazlarınızın hızını arttırmak ve daha fazla verim alabilmek için sorunlu parçaların değiştirilmesi, zararlı uygulamaların silinmesi ve elektronik sorunların giderilmesi gereklidir. Apple servisleri ile evlere kadar hizmet sunan online firmalar ile zaman ve maddi tasarruf sağlayabilirsiniz.