Hac ve Umre Dönüşü İçin İslami Hediyelikler

Hac ve Umre Dönüşü İçin İslami Hediyelikler

Hac ve umreden dönenler için şimdi bu kutsal yerlerin heyecanını ve maneviyatını paylaşma zamanıdır, ülkemizde hacdan dönenler ziyaret edilir ve ev sahipleri gelen misafirlere İslami değer ve anlam taşıyan hediyelikler verir. Bunlardan birisi de seccadelerdir. Aynı zamanda seccade hem ömür boyu kullanılan, hatıra olarak saklanabilen ve en uygun fiyatlı hediye seçeneğidir. Düz renk, desenli, astarlı, yamalı, mihraplı başta olmak üzere farklı seçeneklerde üretilen tasarımlar farklı kumaş yapısına sahiptir.

Uygun Fiyatlı Seccade Çeşitleri

Hem uygun fiyatlı hem de her yere taşımanın kolay olduğu tasarımlar misafirlerinizin beğeneceği model seçeneklerinden oluşuyor. Özellikle saten ve tafta kumaş yapısına sahip tasarımlar hem parlak hem de bu özelliklere sahip olması ile tercih edilmektedir. Daha özel misafirleriniz için ipek tasarımları da tercih edebilirsiniz. Belki de en uygun fiyatlı İslami hediyelikler kategorisinde yer alan modeller yüzlerce farklı renk ve desenden oluşmakta. Zemzem takımları, yasin, teşbih ve tüm İslami hediyelikler için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadife Halı Seccade Modelleri

Bu konuda da inanların tercihi ve bu alışverişe ayırdıkları bütçe farklı olabiliyor. Kadife tasarımlar daha kalın ve yumuşak dokusu ile evlerde ve gelen misafirlere verilebilecek tasarımlardır. Çiçekli veya İslami anlam taşıyan desenleri vardır. Kadife ve halı tasarımlarda istediğiniz renklerde toptan sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.