Royal Serisi Yeni Nesil Askılı Cam Duşakabinlerin Ayrıcalıkları

Royal Serisi Yeni Nesil Askılı Cam Duşakabinlerin Ayrıcalıkları

Duşa Kabin Cam Desenleri ve Alüminyum Renkleri

Estetik duruşu ve kullanışlı yapısı ile banyolarda en fazla tercih edilen ürünlerden biri olan Royal cam duşa kabinler kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanır. 8mm’lik cam ve eloksal alüminyum kullanılarak tasarlanan duşa kabin lüks modellere firması ile sahip olabilirsiniz. 2 yıl garantili olan bu ürünler banyonuzun genişliğine göre istenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Her evin banyo genişliği, uzunluk ya da yüksekliği farklı olduğundan banyonuza özel bir şekilde yapılan duşa kabinler kolayca monte edilebilmektedir. Paslanmaz menteşe ve montaj kiti kullanılmaktadır. Cam üzerindeki su damlaları kolayca temizlenebilir özelliktedir.

Duş Teknelerinin Özellikleri

Günümüzde banyonuzun daha şık görünmesini sağlamak amacıyla farklı renk ve desenlerde tasarlanan duşa kabinler ile oldukça estetik tasarımlara sahip olabilirsiniz. Duşa kabin lüks modellerde parlak krom, siyah, mat krom, bronz, gold ve beyaz renklerde alüminyum kullanılmaktadır. Camlarda ise çiçek, ağaç, kuş, hayvan desenleri, çizgisel desenler olmak üzere birçok desen türünü bulabileceğiniz gibi sizin istediğiniz desenlerde kullanılabilmektedir.

Farklı ebat ve şekilde tasarlanan duş tekneleri yıkanırken suyu belli bir alan içinde toplayarak etrafa yayılmasını önler. Akrelik gövdesi ve paslanmaz alt destek yapısı ile oldukça kullanışlı olan duş tekneleri kare, dikdörtgen, oval, asimetrik oval oturmalı modelleri bulunmaktadır. Banyoların daha hijyenik olmasını sağlayan duş tekneleri ve çeşitleri hakkında smartdus.com.tr firmasından bilgi alabilirsiniz.