Pulses Machine-Bakliyat Makineleri ile Sağlıklı Ürünler Elde Etme

Pulses Machine-Bakliyat Makineleri ile Sağlıklı Ürünler Elde Etme

Pulses machine; protein kaynağı bakımından zengin bakliyatların içerisindeki yabancı maddeleri ayıklıyor. Tonlarca bakliyatın içerisindeki yabancı maddeler ayıklanarak gıda güvenliği sağlanır. Bakliyat makineleri; plastik, taş, cam ve çubuk gibi yabancı maddeleri hızlıca algılayıp onları yok ediyor. Yüksek düzeyde gıda güvenliği standartlarını sağlıyor. %100 müşteri memnuniyetini ön plana çıkaracak ürünler elde edilmesini sağlar. Son teknolojiyle üretilen pulses machine çeşitleri optik ayırıcılardan oluşuyor. Makine; boyut, renk ve şekil gibi noktalara bakarak bakliyatları ayırır. Yeşil kırık parçaları, çamur topları, sklerotia kontaminasyon ve küf gibi unsurları da yok eder. Ürünlerdeki tüm kusurları hızlıca algılayıp yok eder.

Pulses Machine- Bakliyat Makineleri ile %100 Güvenli Ürünler

Bakliyat makineleri, çeşitli teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır. Çapraz kontaminasyonu hemen test ederek ürün hatları üzerinden çıkarır. Pulses machine, olağanüstü derecede yabancı maddeleri algılarlar. Yüksek çözünürlüklü olan bu makineler; RGB kameralarından oluşur. Bakliyatları sıralama işlemini gerçekleştirir. Aynı zamanda yakın kızılötesi ünite, LED aydınlatma ve lazer sistemlerinden oluşmuştur. Gıda güvenliğini sağlamak adına tüm yabancı maddeleri yok eder. Şeffaf normalde çıplak gözle görünmesi imkansız olan maddelerin ayrıştırılmasında çok etkilidir. Pulses machine; hayvan atığı, toprak topakları, metal, taş, plastik, cam ve ahşap gibi malzemeleri de hızlıca algılamaktadır. Ürünlerde çimlenme ve böcek ısırıklarını da fark edip ayıklamaktadır. Yer fıstığı filizleri ve macadamia kabuklarındaki çatlaklarında yok edilmesinde çok etkindir. Pulses machine; bakliyatlardaki tüm kusurları fark edip üründen ayrıştırır.

Pulses Machine- Bakliyat Makineleri Sezgisel Arayüzü Ne İşe Yarar?

Bakliyat makineleri fonksiyonelliği sezgisel arayüzü sonucunda ortaya çıkmıştır. Sezgisel arayüz sayesinde ürünlerdeki tüm yabancı maddeler algılanır. Özel parametrelerle hızlı bir şekilde sağlıklı bakliyatlarla sağlıksız olanlar birbirinden ayrıştırılır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.