Genetik Testleri Nedir, Nelerdir?

Genetik Testleri Nedir, Nelerdir?

Kalp krizi, kanser, mide hastalıkları, böbrek ve diyabet başta olmak üzere birçok hastalık riskine karşı yatkınlığınızı size özel genetik testler ile keşfedilmektedirler. Belki de insülin kullanımını bırakacağınız bir yaşam tarzı ve beslenme programı ile bu hastalıktan tamamı ile kurtulabilirsiniz. Kişiye özel genetik test çalışmalarıyla insanların daha sağlıklı, mutlu ve uzun yaşaması hedeflenmektedir. Detaylı bilgi için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Hangi hastalıklara yatkınlığınız var, neden kilo veremiyorsunuz, unutkanlığınızın ve stresinizin nedenleri nelerdir? Tüm bu soruların cevabı genetik yatkınlığınızda saklı, genetik yatkınlığınız ve kişiye özel koruyucu uygulamalar için bazı kliniklerde sizlere özel genetik test analizleri yapılmaktadır. Genetiğinizdeki sırları keşfetmek için online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Her Diyet Listesi Sizin Diyetiniz Değil

O kadar çabaladığınız halde kilo veremiyor veya verdiğiniz kiloların kalıcılığını sağlayamıyorsunuz. Bunun nedeni uyguladığınız diyet listesinin sizin ihtiyaç duyduğunuz liste olmamasıdır. Yalnızca ağızdan alınan mukoza ola kendi listenizi öğrenmeniz mümkün. Zayıflama, beslenme, kilo verme konularında kişiye özel analizlerle kişiye özel beslenme ve yaşam tarzı belirlenmektedir. Kriz geldikten sonra çözüm aramak için çok geç olabilir. Genetik testinizi yaptırarak kalp krizi yatkınlığınızı öğrenebilirsiniz. Size özel tedavi ve uygulamalarla bu riski ortadan kaldırmak mümkün. Yaşam tarzınız, alışkanlıklarınız, beslenme şekliniz ve size özel egzersiz uygulamaları ile daha sağlıklı ve uzun yaşamın kapılarını açmak sizin elinizde.

Kanser Yatkınlığınızı Genetik Test Yaptırarak Öğrenebilirsiniz

Ailenizde yakın akrabalarınızda olan bir hastalığa sizin de yatkınlığınız olabilir. Ayrıca yaşam tarzınız, alışkanlıklarınız ve çevresel koşullarda bu hastalığı tetikleyerek erken zamanda ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu riskleri ortadan kaldırmak ve kanser riskine karşı savaş açmak için genetik testinizi hemen yaptırın. Kişilerin genleri her zaman kendisine özeldir. Bu yüzden ihtiyaçları ve yatkınlıkları da farklıdır. Sizin hastalıklara yatkınlığınız, kilo verme konusunda neden zorlandığınız ve tüm bunların çözümü yalnızca sizin DNA testlerinizde saklı. Gelin bu sırları birlikte keşfedelim. Kalıcı zayıflama, doğru ve sağlıklı beslenme, obezitenin nedenleri ve tedavisi hakkında detaylı bilgi ve gentest analizleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.