Etkili İletişimin Doğru Adımları

Etkili İletişimin Doğru Adımları

Etkili İletişimin Doğru Adımları

Çalışanların, iletişimin başlangıç ve bitiş noktası olduğuna inanan yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TIME Public Relations – TimePR, bu amaçla iç iletişim stratejilerine de odaklanıyor. Kurumlara iç iletişim stratejilerini geliştirmek konusunda destek olan TimePR, doğru kaynaklara doğru sorular sorarak aldığı geri bildirimler neticesinde hazırladığı stratejik yol haritalarıyla hem şirket kültürünün oluşmasını sağlıyor hem de markaları hedeflerine bir adım daha yaklaştırıyor.
İtibar yönetimi konusunda kurum sözcüleri kadar hassas davranan TimePR, itibar yönetimi çalışmalarından medya iletişime, lider iletişimi yönetiminden çalışan iletişimine, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projelerinden kriz iletişime, stratejik marka iletişiminden algı yönetimine, ekosistem toplantılarından basın toplantılarına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmeti veriyor. İletişim danışmanlığının bilimsel ve bilgi temelli bir alan olduğunu düşünen ajans, gerçekleştirilen her proje ya da medya hamlesini çalıştığı kurumlara raporluyor.
TimePR'ın sunduğu hizmetler kurumların farklı iletişim ihtiyaçlarına hitap ediyor. Ajansın tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor. Etkili iletişimin, Yönetim Kurulu Başkanları, Genel Müdürler, CEO'lar ya da liderler için büyük önem taşıdığının bilincinde olan TimePR, itibarın en önemli mimarı olan bir liderin iyi iletişimci olması gerektiği inancıyla kurum sözcülerine Stratejik Lider İletişimi desteği de sunuyor.
Çünkü çalıştığı markalarla beraber büyüyüp gelişen TimePR'a göre; “İş iletişimden, iletişim gelişimden geçiyor…”