Felaket Yönetimi İle Kaygılarınızdan Kurtulun

Felaket Yönetimi İle Kaygılarınızdan Kurtulun

Deprem, sel, yangın, salgın gibi doğal afetlerde beklenmedik bir şekilde veri kaybının yaşanması iş akışının durmasına neden olabilir. İşlerin durması müşteri kaybı ve kazanç kayıplarının yaşanmasının yanı sıra ekstra maliyetlerinde artmasına yol açar. Firmanızın kazanç ve zaman kaybı yaşamaması için internet üzerindeki ilgili online firmaların verdiği felaket kurtarma hizmeti uygulamasından yararlanabilirsiniz. Firmanızın veri depoladığı alt yapıyı başka bir faaliyete geçirerek işlerinize kesintisiz devam edebilmenizi sağlar. Datacosmos veri merkezi sayesinde önceden yedeklenen verilere kolayca ulaşabilmenize yardımcı olur.

Beklenmedik Veri Kayıplarına Karşı Tedbirli Olun

Şirketler çoğu zaman öngörülen risklere karşı bazı tedbirler alır. Ancak beklenmedik zamanda yaşanan doğal afetler sonucunda ya da ön görülmeyen bir felaket durumunda veri kaybının yaşanması işlerin aksamasına yol açar. Sizlere sunulan felaket kurtarma hizmeti verilerin geri dönüştürülmesi ve yeniden kullanılabilir hale gelmesine imkan tanır. BT alt yapısına birebir uygun olarak konumlandırılan verilere hızlı ve kolay ulaşım sağlamanıza yardımcı olur.

Datacosmos Felaket Kurtarma Hizmeti

Datacosmos veri merkezinde yedeklenen verilerin güncelliğini koruması ve istenilen zaman da ulaşılabilmesi önemlidir. Felaket kurtarma (Disaster recovery) uygulaması değişen ihtiyaçlara uygun olarak kendini günceller. Bütçe yönetimi, detaylı raporlama ve müşteriye özel hizmetleri sayesinde sizlere büyük kolaylık sağlar. Deneyimli ekibi ile verilerinizi güvence altına alarak sizlere hızlı bir şekilde çözümler sunan internet üzerindeki ilgili online firmaları sayesinde yönetilen hizmetlerden kolayca faydalanabilirsiniz.