Veteriner Yazılımı Ne İşe Yarar?

Veteriner Yazılımı Ne İşe Yarar?

Veteriner yazılımları, veterinerlere özel olarak hazırlanan bir programdır, veterinerlere dört dörtlük bir asistanlık hizmeti sunar. Veterinerler adına müşterilerin randevularını takip eden sistem, son teknolojik altyapısıyla randevu gününde pet sahibine bilgilendirmede bulunur. Veterinerlerin masa başında yaptıkları işlemlerin çok daha hızlı vekolay bir şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan sistemin mobil uygulaması da bulunur.Sistemi kullanan veterinerler, diledikleri cihazdan giriş yaparak verilerine 7/24 ulaşabilir.

Veteriner Yazılımının Kullanım Kolaylığı

Son derece basit olan kullanıcı arayüzü ile verilerin eksiksiz bir şekilde ve anlık olarak görüntülenmesini sağlayan sistemde akıllı hatırlatmalar yapılır. E-posta kontrol etmek ve müşterilere manuel olarak hatırlatma yapmaktan çok daha basit ve kolay olan bu sistemde veterinerlerin saatler süren veri giriş işlemleri saniyelere indirgenir. Son derece uygun maliyetli olan bu sisteme ulaşmak isteyenler internet sayfaları üzerindeki ilgili siteler gibi hizmet sağlayıcılar ile iletişime geçerek diledikleri zaman ücretsiz deneme sürümüne erişebilir, ardından da uygun maliyetli programa sahip olabilir.

Veteriner Yazılımı ile İşlemler Çok Daha Hesaplı

Veterinerlerin ciddi ölçüde maliyet bütçesi ayırdığı işlemlerin otomasyona bağlanması sayesinde minimum fiyatlarla gerçekleştirilmesini sağlayan sistemler müşterilerin randevuları yaklaştığında hatırlatmada bulunarak kişinin randevusunu kaçırmasını engeller. Gereksiz maliyetlerin ekarte edilmesine yardımcı olan sistem için ekstra bir kurulum yapmaya gerek yoktur. Virüs veya bilgisayarın çökmesi gibi durumlardan olumsuz yönde etkilenmeyen veteriner yazılımı internetin olduğu her ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

Veteriner Yazlımı Kliniklerde En Büyük Destekçiniz Olacak

Bir insan gücünde çalışan ve bir makine profesyonelliğinde kusursuzluğa yer açan veteriner yazılımları sayesinde özelleştirilmiş paketlerden faydalanabilirsiniz. Sistemin yardım bölümünden aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve anında canlı destek alabilirsiniz. İş akış süreçlerinizi optimize etmek için, sizinle birlikte ve sizin için çalışan sistemler, ihtiyaçlarınıza en uygun yanıtı vererek iş akış süreçlerinizi rahatlatır.