Run Flat Değiştirme Makinesi İşlevleri

Run Flat Değiştirme Makinesi İşlevleri

Esasında kauçuk bir dolgu olan run flat ürünleri, zırhlı araçlarda kullanılır, araç lastiği ile jantı arasında bir dolgu malzemesi olarak işlev gören bu ürünler, kriz anlarında hareket kabiliyetinin yitirilmemesine olanak sağlar. Lastiklerin patlaması veya büyük ölçüde zarar görmesi durumunda aracın sorunsuz bir şekilde harekete devam etmesine olanak sağlayan sistemler, özellikle savunma sanayisi tarafından tercih edilen bir malzemedir. Ateşli silahlar ile hasar alan lastiklerin işlevini sürdürmesine olanak tanıyan run flat, özellikle yüksek güvenlik gerektiren durumlarda kullanılır.

Run Flat ile Araç Hakimiyeti Sizde

Kriz anlarında aracın hakimiyetini kaybetmede ilerlemesine olanak sağlayan run flat teknolojisi zırhlı araçlar için oldukça önemli bir seçenektir. Dondurucu soğuklarda dahi işlevini kaybetmeden aracın lastiklerinin korunmasını sağlayan sistemler, run flat değiştirme makinası ile takılıp çıkarılabilir. 16 – 30 inç arasında lastiği bulunan zırhlı araçlarda, bulunan run flat ürünleri üzerinde etkili olan makineler, işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Askeri araçlar için önemli bir makine olan bu seçenekler, genellikle 4×4, 6×6, 8×8 zırhlı askeri araçlarda tercih edilirler.

Run Flat’ler Hızlı ve Sorunsuzca Değişiyor

Jant ve lastik arasında bulunan run flat’lerin acil durumlarda hızlı, pratik ve sorunsuz bir şekilde değiştirilmesine olanak sağlayan sistemler, silahlı kuvvetler, emniyet teşkilatları ve jandarma birlikleri tarafından tercih edilirler. Dünya ordularının tamamı için avantajlı olan seçeneklere internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar alanında uzman firmalardan ulaşabilirsiniz. İnsan gücünü minimize eden seçenekler, işlemlerin hızlı ve pratik bir şekilde yapılabilmesi için insan eforuna ihtiyaç duymaz. Kontrol ünitesi sayesinde işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesine olanak sağlayan sistemler, 24 volt doğru akımla çalışır. Standart, konteyner ve trayler olmak üzere üç farklı modeli bulunan sistemler oldukça avantajlıdır.